ebuy
 
Shfleto te gjithe artikujt sipas
JE BIZNES? KLIKO KETU

Sherr në Durrës, plagosen me thikë 3 persona

Tre persona kanë mbetur të plagosur për shkak të një sherri për motive banale të ndodhur mbrëmjen e
Tom Doshi kërkon lirinë në Gjykatën e Lartë

Mësohet se deputeti Tom Doshi ka kërkuar lirinë në Gjykatën
Të mbijetuarit e tragjedisë mbërrijnë në Katania

Kanë mbërritur në Katania, 28 të mbijetuarit ë tragjedisë së shënuar pak ditë më parë. Mes të mbijet
Shpenzon 445 mijë dollarë për shpëtimin e të përmbyturve

Një familje e pasur nga Malta bën atë që në fakt po hezitojnë ta marrin seriozisht vendet e BE. CNN
Ndoka pjesë e mazhorancës, braktis PD-në

Partia Demokristiane do të dalë në zgjedhjet lokale në një koalicion me mazhorancën dhe jo me opozit
Greqia, 1.8 mln emigrantë dynden nga Turqia drejt BE-së

Greqia ka lëshuar alarmin se 1.8 milion emigrantë po dynden nga Turqia drejt Europës.
Thaçi nuk do të shkojë në Beograd. OJQ tërheq ftesën

Organizata Joqeveritare “Ambasadorët e Paqes”, kanë anuluar ftesën për Ministrin e Punëve të Jashtme
Fier, i këput veshin bashkëfshatarit, në pranga 26-vjeçari

Një 26-vjeçar është arrestuar nga Policia e Fierit, pasi pas një zënke i ka këputur veshin bashkëfsh
S’deklaruan pasurinë, ILDKPKI gjobit 28 zyrtarë

ILDKPKI ka gjobitur së fundmi 28 funksionarë për shkak të mosdeklarimit të pasurisë.

Ofertat me te fundit nga ebuy.al
Galeria e dites
Kuriozitete
10 fakte argëtuese për fundshpinën që nuk i dini
Fundshpina ka qene gjithnjë një argument për te bere edhe humor. Megjithatë, ajo është pa dyshim një pjese e rëndësishme e trupit te njeriut dhe gjithashtu muskuli me i madh sipërfaqësor i tij qe ndikon ne qëndrimin e trupit dhe ekuilibrin e njeriut.
15 rekordet më të famshme, më të çuditshme dhe të jashtëzakonshme të seksit
Seksi është një fushe ku edhe mund te garohet, duke thyer edhe rekorde madje. Me poshtë janë disa prej tyre, sa te çuditshme, aq edhe te famshme dhe te jashtëzakonshme.
Ofertat me te fundit nga tag.alArgetohu Gjej
ebuy
Jeta e perditshme Te nevojshme


Reklame
Hako_0317


Reklame
Euromedica_120x300