ATEM
 
Shfleto te gjithe artikujt sipas
JE BIZNES? KLIKO KETU

Pas Doshit shkarkohet edhe Kreu i PS-së në Shkodër

Partia Socialiste ka shkarkuar ditën e sotme edhe Kryetarin e Partisë Socialiste në Shkodër, Andi Ha
Paris, zbulohen 200 skelete nën një supermarket

Zbulohen mbi 200 skelete nën një supermarket në Paris, që dikur ishte vendndodhja e një spitali dhe
Vrasja e Lamajt, pranohet si provë eksperimenti me makinë

Gjykata e Krimeve të Rënda ka pranuar si provë eksperimentin e kryer pasditen e 24 shkurtit, ku një
Basha: Meta akuzohet për vrasje, të dorëhiqet

Kryetari i PArtisë Demokratike, Lulzim Basha ka kërkuar dorëheqjen e Kryetarit të Kuvendit pas akuza
Kosovë, Opozita: Qeveria po thellon gjendjen e qytetarëve

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje Visar Ymeri ka deklaruar se Qeveria e drejtuar nga Isa Mustafa po t
Tom Doshi. Basha konferencë në 19:30

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha do të dalë në një konferencë për mediat pasditen e sotm
Rama: Doshi cënoi dinjitetin e grupit të PS-së dhe Qeverisë

Pak minuta pas përfundimit të mbledhjes së grupit parlamenta
Takimi me Nishanin, studentët: Presidenti na dha garanci

Pas takimit me Nishanin, përfaqësia e studentëve ka deklaruar se do të vijojë me grevën, ndërkohë që
“Greva e studentëve”, Rektori: U njohën me tarifat më parë

Rektori i Universitetit të Mjekësisë Ali Refatllari ka folur

Ofertat me te fundit nga ebuy.al
Galeria e dites
Vip
Nishanet, një armë e fortë joshjeje për VIP-at (Foto)
Tek buzët, tek mollëzat apo tek dekolteja, nishani gjithmonë ka qene një arme joshjeje. Ja VIP-at qe janë veçuar edhe për shkak te këtyre veçantive.
Over 40. Më të mira sot se sa dje
Nga bikinit ne tapetin e kuq dhe anasjelltas. Pak a shume ky ka qene për vite itinerari i grave te mëposhtme, qe edhe sot vazhdojnë te tërheqin vëmendjen dhe nxisin fantazinë mashkullore dhe njëkohësisht shërbejnë si modele edhe pasueset e tyre sot.
Ofertat me te fundit nga tag.alArgetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme
spitaliamerikan


Euromedica_120x300