0 0
 


Demi + Luani
Kombinim i mire

Perqendrimi i njerit, limiton enderrat e lavdishme te tjetrit, dhe per kete, nganjehere ndryshojne mendim dhe nganjehere vleresojne njeri-tjetrin. Pasioni, ndjeshmeria shtohen dhe plotesojne ato!
   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


Si ndihmon fizioterapia per te jetuar shendetshem
"Shpejtesi, saktesi dhe siguri" jane rezultatet e garantuara nga fizioterapistet e "The Only Center"

Mavrovë 2 netë.
78€ me mëngjes dhe darkë. Destinacion popullor per pushime alpine. Akomodim ne studio dyshe. Qender fitnesi, spa, solar, masazhe, jakuzzi, hidromasazh. Pishine e brendshme. Internet & parking falas

Vjenë 279€, fjetje, mëngjes, guidë.
Nisja në oren 04:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes së veprimeve doganore kufitare në Muriqan, vazhdimi i udhëtimit gjatë rivieres së Malit të Zi. Ndalesë e shkurter në Budva. Vazhdimi i udhetimit
Interpretimi i
Endrrave
livingShfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: ermal
ikub #:
1005280137


Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme
spitaliamerikan

Euromedica_120x300