ebuy.al
Alexa Alexa
0 0
0
 


Demi + Luani
Kombinim i mire

Perqendrimi i njerit, limiton enderrat e lavdishme te tjetrit, dhe per kete, nganjehere ndryshojne mendim dhe nganjehere vleresojne njeri-tjetrin. Pasioni, ndjeshmeria shtohen dhe plotesojne ato!


Interpretimi i
Endrrave
Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: ermal
Lexuar: ikub #:
 0  3.974 1005280137

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


Kerkoni Gjeni Prona

| Shto tek te Preferuarat
Spitali Amerikan