0 0
 


Demi + Luani
Kombinim i mire

Perqendrimi i njerit, limiton enderrat e lavdishme te tjetrit, dhe per kete, nganjehere ndryshojne mendim dhe nganjehere vleresojne njeri-tjetrin. Pasioni, ndjeshmeria shtohen dhe plotesojne ato!
   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
Paketa Turistike: Strugë, Dubrovnik, Korfuz, Paris, Pragë etj - nga 59€
Paketa Turistike: Strugë, Dubrovnik, Korfuz, Paris, Pragë etj - nga 59€
Interpretimi i
EndrraveShfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: ermal
ikub #:
1005280137


Argetohu Gjej
ebuy
Jeta e perditshme Te nevojshme


Reklame


Reklame
Hako_0317
Reklame
spitaliamerikan


Reklame
Euromedica_120x300