0 0
 


Fjale me germen S
Syte, Syri i trete, Nje sy

Sytë
Syte tradicionalisht jane quajtur si “pasqyra e shpirtit” dhe perfaqeson emocione te thella personale simbolike.
Nqs syte tuaj jane te vrenjtur, ndoshta ju nuk po i shikoni te tjeret ashtu siç jane..

Nëse ëndërr ju keni diçka në sytë tuaj, kjo paraqet pengesa në rrugën tuaj. Nga ana tjetër, ajo mund të përfaqësojë pamjen juaj kritike dhe si ju keni tendencë për t'i parë gabimet e të tjerëve.

Nëse sytë tuaj janë të plagosur apo të mbyllur, ëndrra tregon se ju me dije refuzoni të shihni të vërtetën në lidhje me diçka ose shmangien e një miqësie të ngushtë.

Syri i tretë
Nëse në ëndërr ju keni një sy të tretë, kjo simbolizon vizion të brendshëm, depërtim, instinkt apo disa aftësi psikike që ju keni. Ju jeni në gjendje për të parë atë që të tjerët nuk mund ta shohin.
Ose ju duhet të shikoni brenda vetes dhe t'i besoni intuitës.
 
Një sy
Nëse ëndrroni që ju keni një sy, tregon refuzimin tuaj për të pranuar një tjetër këndvështrim. Poashtu tregon se ju jeni i njëanshëm në mënyrën tuaj të të menduarit..
   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
erta
Para 21 muajsh  
  
asdfgjhklasdfghjklasdfghjklASDFGHJKLasdf
 
izmir caka
Para 22 muajsh  
  
kam pare ne enderr sikur i nxora syt timbiri
 
Sara
Para 26 muajsh  
  
Flm shume jeni te mire shume shume shume pa fund!!!!....
 
suela
Para 27 muajsh  
  
ju lutm shum du pergjigje ju lutm se une takm than te verten e ju daqe beson daq mos beson ntm nga ela nga ks
 
suela
Para 27 muajsh  
  
kthe pergjigje s ejam ka ju shkruj per dit e pergjigjenuk jam ka marr ju lutm du pergjigje
 
suela
Para 27 muajsh  
  
e vertee shte qajo qe te kam than une jam ka me adnan po jma prishe per ti e aji mak mlluku numrin e nuk po di sen ma per ta a muneshe me ninmu
 
suela
Para 27 muajsh  
  
per mu eshte e verter s eune e di ma mir si ju po me nimoni ju lutm
shum flm
 
suela
Para 27 muajsh  
  
per mu eshte e verter s eune e di ma mir si ju po me nimoni ju lutm
shum flm
 
suela
Para 27 muajsh  
  
per mu eshte e verter s eune e di ma mir si ju po me nimoni ju lutm
shum flm
 
suela
Para 27 muajsh  
  
per mu eshte e verter s eune e di ma mir si ju po me nimoni ju lutm
shum flm
 
suela
Para 27 muajsh  
  
une jam ela per ks ju lutem me ktheni pergjigje qe 3 her ju kam shkru e pergjigjen nuk po muj me mor flm
 
suela
Para 27 muajsh  
  
kur muj me pa pergjigjen ju lutem shum me tregoni ju lutem shum me ndimoni rredhe endrres edhe a kam me u bashku me adnan ju lutem shum ktheni pergjigjen
 
suela
Para 27 muajsh  
  

Binjaket
February 25, 2013 | By Horoskopi Ditor In Horoskopi |
Me ne thellesi te shenjes tuaj !
Shenjat
Cfare Eshte Horoskopi
Peshqit
Ujori
Bric astrology, a horoscope is a chart or diagram representing the positions of the Sun, Moon, planets, the astrological aspects, and sensitive angles at the time of an event, such as the moment of a person's birth. The word horoscope is derived from Greek words meaning "a look at the hours" (horoskopos, pl. horoskopoi, or "marker(s) of the hour.") Other commonly used names for the horoscop
Binjaket
February 25, 2013 | By Horoskopi Ditor In Horoskopi |
Me ne thellesi te shenjes tuaj !
Shenjat
Cfare Eshte Horoskopi
Peshqit
Ujori
Bric astrology, a horoscope is a chart or diagram representing the positions of the Sun, Moon, planets, the astrological aspects, and sensitive angles at the time of an event, such as the moment of a person's birth. The word horoscope is derived from Greek words meaning "a look at the hours" (horoskopos, pl. horoskopoi, or "marker(s) of the hour.") Other commonly used names for the horoscope in English include astrological chart, astro-chart, celestial map, sky-map, star-chart, cosmogram, vitasphere, radical chart, radix, chart wheel, or simply e in English include astrological chart, astro-chart, celestial map, sky-map, star-chart, cosmogram, vitasphere, radical chart, radix, chart wheel, or simply
 
suela
Para 27 muajsh  
  
une e kam pa 1 enderr para 3 vitshe se i djal me erdhe me lup po une e dojsh 1 dja tjeter e familja me dojke me jep per te po une nuk dojsha e dikur me erdhe aji djai se po e du po ajo enderr me ka dal per ni me pe e kam gjet i djal po jam prihs me ta po nuk po e di ku eshte se me ka blluku numri e nuk po e di a mundi me nimu ju lutm shum aji e ka emri adna gashi per pej eshte ju lutm me nimoni flm
 
leta
Para 30 muajsh  
  
kam pa nje ender hedhesha letra nalt ne ajer ato si shkojshin nalt u bajshin pllumba te bardh edhe fluturojshin qa don me thon
 
ori
Para 32 muajsh  
  
kam par enderr sikur djali qe dua te fejohem kto dit me tha qe do flem bashk mbasi te kemi perfunduar shpin e re ...nuk e kupt ..se ne se kemi nisur akoma

 
ori
Para 32 muajsh  
  
kam par enderr sikur njeri qe do mund te fejohem kto dit me tha qe sa te rregullojm shpin e re pasaj do flem bashk atje...cfar shpjegimi ka kjo
 
lulja
Para 33 muajsh  
  
deshta me dit qka thoj buburresat ne trupi e njeriut edhe sikur nuk mundet mej hek ju prsh......
 
Linda
Para 35 muajsh  
  
qka do te thot me pa enderr sallata
 
anxhela
Para 36 muajsh  
  
un doja te dija se ca do me then me pa enderr cigare sikur un po pija cigare dhe nuk po i knaaqja gjthsh dhe insekte zhapik
 
anxhela
Para 36 muajsh  
  
un doja te dija se ca do me then me pa enderr cigare sikur un po pija cigare dhe nuk po i knaaqja gjthsh dhe insekte zhapik
 
anxhela
Para 36 muajsh  
  
un doja te dija se ca do me then me pa enderr cigare sikur un po pija cigare dhe nuk po i knaaqja gjthsh dhe insekte zhapik
 
nexhmedin durmishi
Para 36 muajsh  
  
kam pare nje ender te keq sikur dikush ma mori te dashuren time dhe une jam larg me pune dhe skish qfare te beje dhe medoj ne enderr ta vrisja ate njeri posa te me jepej mundesi ta kish afer qfare do te thot kjo
 
valerja
Para 37 muajsh  
  
****************************************
 
ilir
Para 38 muajsh  
  
po kur sheh se tkan derguar sms
 
albulena
Para 39 muajsh  
  
dashta me diten qka thojn nese dikush te vnon ne dor singjir ari
 
La griffe
Para 40 muajsh  
  
shum palidhje
 
La griffe
Para 40 muajsh  
  
shum palidhje
 
emi
Para 43 muajsh  
  
desha me dit qa do methen me pa anderr nje jarper qe lind nje femij njerzor ju felemenderoj nese pergjigji
 
lule
Para 44 muajsh  
  
pershendetje deshta me dite qka dmth me pa enderr duke e shtruar sofren. faleminderit
 
lule
Para 44 muajsh  
  
pershendetje deshta me dite qka dmth me pa enderr me shtru sofren
 
njomza
Para 45 muajsh  
  
desha me dit se ne enderr mu friksu shum edhe dosha me ik e smujsha e desha me dit qfor d.m th.tung

 
dija
Para 45 muajsh  
  
ju pershendes deshta me dit d.m.th e endrres time nese ka mundesi.kam pa enderr djalin tim sikur me humbi ne nje ure sikur ma mori nje perbindesh duke e lyper une nuk munda ta gjej pas ni kohe pash te shtrir permbys dhe kishte qen pa koke dhe i vdekur une fillova te qaj e te bertase sa qe nuk mundesha te dal nga kjo enderr.flm
 
orchide
Para 45 muajsh  
  
ju pershendes nha zemr ...une kame pa ender se isha shkue ne ditlindje e ne ate ditlindje kishte bura dhe gra te moshes 50 e permi po u dokshin te ri e ne ate momete me prune ni these speca me qite turshi kame deshire me dite qka thojne speca te gjelbr ..
ju falminderit nese ma ktheni pergjigjen klm tung..
 

Interpretimi i
EndrraveShfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: ermal
ikub #:
ENDRRA
1006020103


Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


Reklame
Hako_0317


Reklame
Euromedica_120x300
Reklame
spitali amerikan


Reklame
marketkonekt