1 0
 


Zbuloni kujt shenje i perkisni ne horoskopin Kinez!
Ne horoskopin Kinez jane dymbedhjet shenja. Perkatesia tek shenjat, ndryshe nga horoskopi yjor, behet ne varesi te vitit te lindjes. Shikoni me poshte per te kuptuar cila eshte shenja juaj.

Miu: 1900, 1912, 1924, 1936, 1948,1960,1972, 1984,1996,2008
Bualli: 1901, 1913,1925,1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009
Tigri:1902,1914, 1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010
Lepuri; 1903, 1915, 1927, 1939, 1951,1963, 1975, 1987, 1999, 2011
Dragoi: 1904, 1916, 1928, 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012
Gjarperi: 1905, 1917, 1929, 1941, 1953, 1965, 1977,1989, 2001, 2013
Kali: 1906, 1918, 1930, 1942, 1954, 1966, 1978,1990, 2002, 2014
Dhia: 1907, 1919, 1931, 1943, 1955, 1967, 1979,1991, 2003, 2015
Majmuni: 1908, 1920, 1932, 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016
Gjeli: 1909, 1921, 1933, 1945, 1957, 1969, 1981,1993, 2005, 2017
Qeni: 1910, 1922, 1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018
Derri: 1911, 1923, 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019
 
   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
ponja
Para 25 ditesh  
  
gjarpri
 
klajdi
Para 25 ditesh  
  
un jam majmuni
 
nela
Para 25 ditesh  
  
lepuri
 
Kleo
Para 25 ditesh  
  
un jam dhia
 
ina
Para 28 ditesh  
  
interesohem per lepurin

 
sti
Para 29 ditesh  
  
lepuri
 
Asele
Para 36 ditesh  
  
une jam trigriiiii 1998
 
Amelia
Para 36 ditesh  
  
Une jam Kali ????
 
milira
Para 5 muajsh  
  
une jam kali
 
kushtrim
Para 5 muajsh  
  
08.03.1997
 
Arlind Morina
Para 7 muajsh  
  
Lepuri
 
Gold Dori
Para 7 muajsh  
  
une jam tigri
 
Gold Dori
Para 7 muajsh  
  
une jam tigri :)
 
klajdia
Para 9 muajsh  
  
imagjino ato qe jan shenja derrit
 
klajdia
Para 9 muajsh  
  
mm jam gjarpri
 
.;mm
Para 9 muajsh  
  
jam qeni
 
klidi
Para 9 muajsh  
  
une jam dhija
 
Adem
Para 10 muajsh  
  
Une jam gjarpri ca mendimi keni ?
 
Brajan
Para 10 muajsh  
  
Une jam shenja e dragoit
 
xhensila
Para 10 muajsh  
  
edhe une miu jam sa mire pasi kjo shenje eshte me fat dhe ne te vertete une i kam shume qejf minjte
 
Kleant
Para 11 muajsh  
  
Un jam Kaliii
 
riseldo
Para 11 muajsh  
  
un qenkam majmuni
 
Granit
Para 11 muajsh  
  
Horoskopi kinez-DRAGOI pi nLUAN dola nDRAGU hahaha
 
Ymer
Para 12 muajsh  
  
Un qenkna Kali :P :P :v
 
isa
Para 12 muajsh  
  
une jam 1996 dhe jam mimimimimimimimimimimim.zot pse mua me bere miun.beje dike tjeter jo mua.sa te keqinj jeni.shoqja ime eshte tigri ajo eshte ne familjen e maceve dhe mua menjehere me ha.do te doja te isha une dragoi dhe ajo gjarpri qe ta haja menjehere.por jo sa fat keqe paskam qene.ne kine miu ne tonin jam binjaket.pe zot de si sja mire me asnje horoskop.heheheheheheheheheheheheheheheh
 
DDD
Para 12 muajsh  
  
:)
 
luis
Para 12 muajsh  
  
SAPO E ZBULOVA SE JAM TIGRI.JAM SHUME I LUMTUR SEPSE KUR MI THA MAMI SHENJAT UNE E DIJA VETEN DHINE OSE KALIN.
 
luis
Para 12 muajsh  
  
SAPO E ZBULOVA SE JAM TIGRI.JAM SHUME I LUMTUR SEPSE KUR MI THA MAMI SHENJAT UNE E DIJA VETEN DHINE OSE KALIN.
 
ilirjana
Para 12 muajsh  
  
une jam dragoi, ndersa vellai im eshte gjarpri.
 
Arba
Para 13 muajsh  
  
Dhia :) :(
 
Arba
Para 13 muajsh  
  
Dhia :) :(
 
maria
Para 14 muajsh  
  
un jam tigri...
 
mishell
Para 14 muajsh  
  
gjarperi...
 
zani thaqi
Para 14 muajsh  
  
gjeli
 
Mirjeta
Para 14 muajsh  
  
Dragoi...
 
ss
Para 14 muajsh  
  
tigri
 
ss
Para 14 muajsh  
  
tigri
 
aleks
Para 15 muajsh  
  
lepuriiii
 
arilena hoxha
Para 15 muajsh  
  
un lepuri?!!!!!!!!!!!!!! i can't belive
 
arilena hoxha
Para 15 muajsh  
  
un lepuri?!!!!!!!!!!!!!! i can't belive
 
djasio
Para 16 muajsh  
  
kali
 
fiorela
Para 16 muajsh  
  
une jam dragoi
 
zerha
Para 17 muajsh  
  
miu
 
ela
Para 18 muajsh  
  
jam dragoi
 
ela
Para 18 muajsh  
  
jam dragoi
 
arta
Para 18 muajsh  
  
altina ti qenke gjel me duket
 
arta
Para 18 muajsh  
  
tigri :P ahaha
 
antonela
Para 19 muajsh  
  
tigri heeeee
 
LORI XH 9 DRG LUA
Para 19 muajsh  
  
2000
 
klodi
Para 20 muajsh  
  
gjarpri
 
argjenda
Para 20 muajsh  
  
1996
 
altina
Para 20 muajsh  
  
une sqenkam hiq 1993 sqenka askund
 
jonida
Para 20 muajsh  
  
hahaha une tigri fix fare
 
jonida
Para 20 muajsh  
  
hahaha une tigri fix fare
 
kristi
Para 21 muajsh  
  
prisja te isha nje tiger ose dragua
 
kristi
Para 21 muajsh  
  
hahaha un miu
 
ema
Para 21 muajsh  
  
hahahahahaahhahaahaahaha
 
ema
Para 21 muajsh  
  
kur e pashe me iku mendja fare
 
ema
Para 21 muajsh  
  
une majmuni e lezetshme
 
jona
Para 22 muajsh  
  
un gjeli ha sa e bukur kjo
 
juna
Para 22 muajsh  
  
gjarpri
 
juna
Para 22 muajsh  
  
gjarpri
 
juna
Para 22 muajsh  
  
28.11.1989
 
ajo goca
Para 23 muajsh  
  
Une jam gjarpri 2001 haha
 
emmy.emmylia@yahoo.com
Para 24 muajsh  
  
une jam lepuri...
 
emmy.emmylia@yahoo.com
Para 24 muajsh  
  
une jam lepuri...
 
Qendresa
Para 24 muajsh  
  
unee jam lopaaa
 
shpresim
Para 24 muajsh  
  
ahahah une jam gjeli
 
sabina
Para 24 muajsh  
  
un jam derri u sa e shpifur
 
jonida
Para 24 muajsh  
  
un jam dragoi
 
jonida
Para 24 muajsh  
  
un jam dragoi
 
ina dena
Para 24 muajsh  
  
gjarperiiiiiiiiiiiiiii


 
ina dena
Para 24 muajsh  
  
une jam gjarperiiiiiiiiiiiiiii
 
leo`nita vishaj
Para 25 muajsh  
  
wowwwwwwwwww
 
leo`nita vishaj
Para 25 muajsh  
  
unnnn jam bualli
 
seidi
Para 25 muajsh  
  
gjarperiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ole ole
 
seidi
Para 25 muajsh  
  
une jam gjarperi,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
 
elsa
Para 25 muajsh  
  
jam qeniiiiii.....
 
elsa
Para 25 muajsh  
  
un jam qenii
 
drinlon
Para 25 muajsh  
  
une e kisha parandienjen se do isha gjarpri,me shkon shume pershtat
 
erion
Para 26 muajsh  
  
une jam qeni
 
erion
Para 26 muajsh  
  
une jam qeni.
 
lali
Para 28 muajsh  
  
a ban me dit se qfar shenje jam
 
Rezart
Para 29 muajsh  
  
dua te di me shum per vete 28.12 .1989
 
albulena mullaaliu
Para 30 muajsh  
  
shenja ime eshte dragoi viti 2000 shpresoj te me sjell fat 
albulena mullaaliu
Para 30 muajsh  
  
shenjat e horoskopit e sidomos kinez ndihmojne njerzit te njihen me veten me mir po edhe me te tjeret ne horoskop jam dragoi viti 2000


<
 
nora
Para 31 muajsh  
  
jam lepri
 
nora
Para 31 muajsh  
  

hej

 
ela
Para 32 muajsh  
  
cfare do te thote te shikosh te marresh nje unaze sermi nga nje i aferm i isha i dashurit,te cilen ishi ja ka dhene te afermit te tij per te ma dhuruar ua,e merr dhe e ve ne gisht.nderko ish i dashuri qendron ne nje makine te kuqe disa metra larg
 
anisa
Para 32 muajsh  
  
cfare do te thote te shikosh veten te ngjitesh ne nje perpjet petalesh trendfilash,perpiqesh te ngjitesh po si kapercen petalet,dhe ne cdo perpjekje sikur rrezohen(shemebn)
 
kendi
Para 32 muajsh  
  
ne ca viti ke lind dhe shikoji vitet tek shenjat ne nje vend do jete i juaji
 
tina
Para 32 muajsh  
  
cila eshte shenja ime ne horoskopin kinez jam dashi
 
*****
Para 32 muajsh  
  
cila eshte shenja ime ne horoskopin kinez jam dashi
 
*****
Para 32 muajsh  
  
cila eshte shenja ime ne horoskopin kinez jam dashi
 
bina
Para 33 muajsh  
  
jam ne shej bircjapi ne hrskopn kinez cilen shej jam ok julutm
 
bujar hoxha
Para 34 muajsh  
  
ciles shenje te horoskopit kinez i perkas dt 18. 12. 1974 dhe si eshte parashikimi per kete vit
 
rei biti
Para 34 muajsh  
  
3903
 
rei biti
Para 34 muajsh  
  
rei
 
linda
Para 34 muajsh  
  
un jam darago
 
dorina
Para 34 muajsh  
  
une jam kali :)))))
 
Piktorja e vogel
Para 34 muajsh  
  
une jam DHIA por nuk ha bar
 
Piktorja e vogel
Para 34 muajsh  
  
Une jam DHIA
 
Piktorja e vogel
Para 34 muajsh  
  
Une jam DHIA
 
Piktorja e vogel
Para 34 muajsh  
  
Une jam DHIA por nuk ha bar
 
Piktorja e vogel
Para 34 muajsh  
  
Une jam DHIA por nuk ha bar
 
lola
Para 35 muajsh  
  
jam miu
 
lola
Para 35 muajsh  
  
jan miu
 
lola
Para 35 muajsh  
  
jan miu
 
valerja
Para 36 muajsh  
  
tash me shiku sa njerez jan me shenjen time najanit prej te gjith atyre pa ja qellu nuk elen .AMA ku e edin qa um ndodh mua diteve ne vijim lete ma thot mua pra rrena jan por ka njerez qe thjesht veq shikojn kot ose humbin ko duke u interesuar gjerat ..........qao
 
linda
Para 36 muajsh  
  
une jam majmuni
 
francika
Para 37 muajsh  
  
une jam lepuri ne horeskopin kinaz
 
Linda
Para 38 muajsh  
  
une e prisja te isha shenja e kalit se punoj shume prandaj
 
xhesika
Para 38 muajsh  
  
se prija te isha...bualli
 
xhesika
Para 38 muajsh  
  
bualli une kujt ia priste mendja
 
Longar
Para 38 muajsh  
  
Un jam Dragoi.
 
kristina
Para 39 muajsh  
  
jam dragoi
 
kristina
Para 39 muajsh  
  
jam dragoi
 
gena
Para 41 muajsh  
  
une jam bualli
 
AaJjOo RrEeBbEeLlJjAa
Para 42 muajsh  
  
Une jam gjarperi olle olle olle
 
AaJjOo RrEeBbEeLlJjAa
Para 42 muajsh  
  
Une gjarper olle olle olle
 
fatmire
Para 43 muajsh  
  
derr jam po
 
fatmire
Para 43 muajsh  
  
derr jam po
 
anxhelatirona
Para 43 muajsh  
  
une dhia. haahHahaha
 
ema
Para 44 muajsh  
  
un jam ujori
 
dita
Para 44 muajsh  
  
cila esht shenja ime ne horskopin kinez jam derr
 
argjenti
Para 45 muajsh  
  
Shiko se tek cila shenje eshte viti yt i lindjes
 
fatmire
Para 45 muajsh  
  
a mund ta kuptoj se cila osht shenja ime ne horoskopin kinez
 
tina
Para 45 muajsh  
  
cilan esht shenja ime ne horoskopin kinezz jam binjaket
 
mira
Para 45 muajsh  
  
shum intresant kta kinez bre majmun ahhahaha njse jan kinez shkas din ato klm
 
argjenti
Para 46 muajsh  
  
po besoj se tigri ndjek lepurin
 
aurora
Para 46 muajsh  
  
si vete lepuri me tigrin??
 
blertina
Para 46 muajsh  
  
valla se di pse po i besojki kaq shum bre se ky horoskop veq te rren ore se ku mundet ta din ky per te ardhmen tone hahahahahahahha
 
Bafti
Para 47 muajsh  
  
dragoi me Miun per te ardhen si eshte...
 
etrit
Para 47 muajsh  
  
une me jeten jena te fort
 
etrit
Para 47 muajsh  
  
une kingi edhe boosi olle olle olle folni o tucana edhe o ma i forti jam dragoo :P
 
etrit
Para 47 muajsh  
  
une bossi ktu drago
 
etrit
Para 47 muajsh  
  
une ma i forti drago
 
etrit
Para 47 muajsh  
  
une drago
 
jeta
Para 48 muajsh  
  
1985 a jam bualli
 
MIRELA
Para 50 muajsh  
  
lepuri dhe gjarpri si jane ne cift
 
servete
Para 50 muajsh  
  
miu per jeten time
 
servete
Para 50 muajsh  
  
per te ardhmen time
 
flutra
Para 50 muajsh  
  
cila eshte shenja ime ne horoskopin kinez a jam dashi
 
shefkije demiqi
Para 51 muajsh  
  
cili eshte shenja e horoskopit tek horoskopi kinez
 
Paketa Turistike: Strugë, Dubrovnik, Korfuz, Paris, Pragë etj - nga 59€
Paketa Turistike: Strugë, Dubrovnik, Korfuz, Paris, Pragë etj - nga 59€
Interpretimi i
EndrraveShfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: at.k
ikub #:
1006090058


Argetohu Gjej
ebuy
Jeta e perditshme Te nevojshme


Reklame


Reklame
Hako_0317
Reklame
spitaliamerikan


Reklame
Euromedica_120x300