0 0
 

I gjenden foto, duke bere seks me qenin e te dashures


04 Maj

Eric Antunes, 29 vjeç, abuzonte shpesh, perderisa punonte ne nje qender strehimi per kafshe

Burimi:

Daily Mail

qenSeksNjë burrë në SHBA është arrestuar, pasi i janë gjetur fotografi, duke bërë seks me...qenin e të dashurës. Eric Antunes, 29 vjeç, u kap në shtëpinë e tij, pasi policia në Clearwater (Florida), kishte marrë sinjale se ishte në zotërim të fotove pornografike fëmijësh.

Mirëpo përveç nëntë imazheve të tilla dhe një videoje, atij i janë gjendur në celular edhe disa foto "të pista" me kafshë. Burime të policisë bënë me dije se Antunes, në njërën prej atyre imazheve, shfaqej edhe me një pitbull, që ishte në pronësi të së dashurës së tij Katerina Williamson, e cila nuk ishte në dijeni të ekzistencës së fotove. Ndërkohë që njerëz, të cilët kanë punuar me të tregojnë, se shpesh ai kishte abuzuar me kafshët, përderisa punonte në një qendër për strehimin e tyre.
   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.Nisma për dekriminalizimi i politikës
(Mendoni se është?)Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: mbalena
ikub #:
FOTO QENI SEKS
1205040104


Argetohu Gjej
katalogu
Jeta e perditshme Te nevojshme


Reklame
Hako_0317


Reklame
Euromedica_120x300
Reklame
spitali amerikan


Reklame
marketkonekt