0 0
 
Si ti heqim njollat e ndryshkut?
Njollat e ndryshkut ne pamje te pare duken mjaft te veshtira per tu hequr por jne shume te lehta kur ne e dime menyren qe duhet te perdorim per ti hequr ato.
Instruksione

Keto njolla prej eneve te kuzhines hiqen nqs i ferkoni me patate te gjalle.

Per rrobat: vini mbi njolle nje fete limoni pa lekure ,siper vini nje pecete(rrobe) te bardhe dhe hekurosni me hekur te nxehte.Po te nevojitet akoma,perseriteni proceduren. Mund te provoni te ferkoni gjithashtu me nje furce dhembesh mbi njolle me nje mase uthull, kripe e limon, ose kripe e limon. Ta lini 30' e pastaj ta shplani me uje te nxehte. Kjo metode eshte e sigurt per rrobat e bardha e me ngjyre te celet. Per rrobat e erreta beni prove ne nje cep te rrobes qe s'duket.
 


ermal
Niveli i Veshtiresise: E paspecifikuar


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
jjjjjjjjjjj6
Para 9 muajsh  
  
rjjjjjjjjjjjjjjjjjr
 Na ndiqni

Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: ermal
ikub #:
NJOLLA
1206210074


Argetohu Gjej
ebuy
Jeta e perditshme Te nevojshme


Reklame
Hako_0317


Reklame
Euromedica_120x300
Reklame
spitali amerikan


Reklame
marketkonekt