0 0
 
Ofertat e fundit nga Instituti i Bukurise DAHLIA   nga Instituti i Bukurisë DAHLIA 
Te vlefshme deri me 15 Tetor! Nxitoni!
Nga ikub.al 01 Tet

Eleganca e përpunuar është gjithmonë e perceptueshme,por asnjëherë Invadente. Bukuria vezulluese e një femre është në çdo aspekt të personalitetit: në eskluzivitet, inovacion, në shije e sensualitet. Duke përdorur Loreal. Ne sjellim tek Ju bukurinë Natyrale. Loreal dhe Dahlia një kombinim i suksesshmëm.

 

INSTITUTI I BUKURISE "DAHLIA" ju prezanton me ofertat e fundit te saj, te vlefshme deri ne daten 15 TETOR:

  • Masazh + Trajtim fytyre (sipas deshires tuaj) - 5 000 Leke
  • Depilim Total  nga 4 000 Leke ne 3 000 Leke
  • Depilim i pjesshem   10% zbritje nga cmimet zyrtare
  • Lyerje flokesh me bojrat Loreal te markave INOA dhe MAJIREL   10% zbritje nga cmimet zyrtare

Per informacione te metejshme na kontaktoni ne:

Adresa: Rr. "Pjeter Bogdani", perbri Pub "Canon"

Tel: +355 4 2240053

Cel: +355 6920 26561

Email: dahliacenter@hotmail.com

 
   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


Na ndiqni
ilma
ButikAlviero
Përfshirja e femrave në politike
(Si mendoni se duhet të realizohet ajo?)

time.al


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: ebazi
ikub #:
1210010184


Argetohu Gjej
ebuy
Jeta e perditshme Te nevojshme


Reklame
Hako_0317


Reklame
Euromedica_120x300
Reklame
spitali amerikan


Reklame
marketkonekt