femra
0 0
0
 
Ofertat e fundit nga Instituti i Bukurise DAHLIA   nga Instituti i Bukurisë DAHLIA 
Te vlefshme deri me 15 Tetor! Nxitoni!
Nga ikub.al 01 Tet

Eleganca e përpunuar është gjithmonë e perceptueshme,por asnjëherë Invadente. Bukuria vezulluese e një femre është në çdo aspekt të personalitetit: në eskluzivitet, inovacion, në shije e sensualitet. Duke përdorur Loreal. Ne sjellim tek Ju bukurinë Natyrale. Loreal dhe Dahlia një kombinim i suksesshmëm.

 

INSTITUTI I BUKURISE "DAHLIA" ju prezanton me ofertat e fundit te saj, te vlefshme deri ne daten 15 TETOR:

 • Masazh + Trajtim fytyre (sipas deshires tuaj) - 5 000 Leke
 • Depilim Total  nga 4 000 Leke ne 3 000 Leke
 • Depilim i pjesshem   10% zbritje nga cmimet zyrtare
 • Lyerje flokesh me bojrat Loreal te markave INOA dhe MAJIREL   10% zbritje nga cmimet zyrtare

Per informacione te metejshme na kontaktoni ne:

Adresa: Rr. "Pjeter Bogdani", perbri Pub "Canon"

Tel: +355 4 2240053

Cel: +355 6920 26561

Email: dahliacenter@hotmail.com

 

Instituti i Bukurisë DAHLIA - Zbuloni bukurine natyrale!

 • http://www.ikub.al/cache/images/b9/b9f41362-a17e-474a-b605-61f68dfaffb6-660-500-1-111111.jpg

  Instituti i Bukurisë DAHLIA - Zbuloni bukurine natyrale!

 • http://www.ikub.al/cache/images/63/6377f938-bc69-40a7-b511-b9b014aaed58-660-500-1-111111.jpg

  Instituti i Bukurisë DAHLIA - Zbuloni bukurine natyrale!

 • http://www.ikub.al/cache/images/eb/eb80acc6-b40b-4ca1-91e9-c574e40ac0bd-660-500-1-111111.jpg

  Instituti i Bukurisë DAHLIA - Zbuloni bukurine natyrale!

 • http://www.ikub.al/cache/images/55/55dba730-eed5-4816-99c7-d8682bfa3eef-660-500-1-111111.jpg

  Instituti i Bukurisë DAHLIA - Zbuloni bukurine natyrale!

 • http://www.ikub.al/cache/images/9d/9d5b75ed-e759-4849-a8fe-b21325595854-660-500-1-111111.jpg

  Instituti i Bukurisë DAHLIA - Zbuloni bukurine natyrale!

 • http://www.ikub.al/cache/images/2b/2b4d375a-0320-427a-8cb9-8116758de093-660-500-1-111111.jpg

  Instituti i Bukurisë DAHLIA - Zbuloni bukurine natyrale!

 • http://www.ikub.al/cache/images/fe/fe5956e9-d168-4052-8922-b3d9c4d697b5-660-500-1-111111.jpg

  Instituti i Bukurisë DAHLIA - Zbuloni bukurine natyrale!Na ndiqni
living
Nëse do të pretendoni më shumë nga bukuria juaj
(A do t’i drejtoheshit operacioneve plastike)Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: ebazi
ikub #:
 0 1210010184

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


keit

spitaliamerikan

as