digitalb
0 0
0
 
Alta Moda: arredimi i dhomave të gjumit për fëmijë 2013   
Linja te buta, te pasura me detaje te veçanta, te çmuara dhe te rafinuara.
Nga Veraclasse 09 Maj

Alta Moda pasuron linjën e saj me forniture per edicionin e 2013, tre propozime arredimesh te studiuara dhe realizuara rreth botes se fëmijëve, duke interpretuar ëndrrat e tyre magjepsëse. Linja te buta, te pasura me detaje te veçanta, te çmuara dhe te rafinuara.

Tre tipologji arredimi te menduar për dhomat e te vegjëlve ne shtëpi. E para është Miss Ballerina, një koleksion dhomash dedikuar tërësisht vajzave. Format e saj janë harmonike, te zbukuruara nga lule dhe detaje te realizuara ne sfumatura te ndryshme te rozës me drite hije ne ngjyrën e arte, qe tregojnë te gjithë pasionin për kërcimin.

Një pyll magjik është ajo qe ri prodhohet nga linja Happy Games, një park lodrash ne dhome! personazhe tërheqës shoqërojnë ëndrrat e fëmijëve, poltrona ne formën e arushave, abazhur ne formën e maceve dhe shume e shume personazhe te tjerë mund te takohen ne këtë bote përralle.

Se fundi një linje mobiliesh Gulliver, dedikuar tërësisht një personazhi shume te dashur për fëmijët, arushit. Te gjitha ne këtë dhome janë një kujdesje për këtë lodër kaq te dashur. Shume mënyra magjepse, ato te propozuara nga Alta Moda për te bere fëmijët tone te ëndërrojnë.

Alta Moda: arredimi i dhomave te gjumit per femije 2013

 • http://www.ikub.al/cache/images/0b/0becd3a4-e772-486d-a9a6-a65315c11624-660-500-1-111111.jpg

  1

 • http://www.ikub.al/cache/images/b0/b0963e13-9577-4eae-aab5-a9cdd1c7e2f1-660-500-1-111111.jpg

  2

 • http://www.ikub.al/cache/images/32/327f5efa-dbe7-4a30-9280-fee512c999bd-660-500-1-111111.jpg

  3

 • http://www.ikub.al/cache/images/a1/a19d8992-5a6a-4e2f-be88-ed0b8b7a4795-660-500-1-111111.jpg

  4

 • http://www.ikub.al/cache/images/84/84dbff1c-382e-41dd-a01c-15400876c4e4-660-500-1-111111.jpg

  5

 • http://www.ikub.al/cache/images/24/2462e1f2-5d18-4078-9075-14ba0cf8720b-660-500-1-111111.jpg

  6

 • http://www.ikub.al/cache/images/dc/dc7c0c39-6bd7-48e0-b979-2d5891666796-660-500-1-111111.jpg

  7

 • http://www.ikub.al/cache/images/a1/a1039fee-db89-463e-95d1-79edbd2906c2-660-500-1-111111.jpg

  8

 • http://www.ikub.al/cache/images/4e/4e795522-1924-457e-8712-8c34d9b17346-660-500-1-111111.jpg

  9

 • http://www.ikub.al/cache/images/1d/1d837393-519b-482a-a9fb-16119f477680-660-500-1-111111.jpg

  10

 • http://www.ikub.al/cache/images/aa/aae08825-6718-404f-8e9d-0613bfa5c525-660-500-1-111111.jpg

  11

 • http://www.ikub.al/cache/images/b6/b63a8476-a1fc-412d-9175-080914734f4b-660-500-1-111111.jpg

  12

 • http://www.ikub.al/cache/images/06/06a289ca-6e95-4efe-84cf-4b94e4f569c0-660-500-1-111111.jpg

  13

 • http://www.ikub.al/cache/images/c3/c35a9969-97e5-4782-a239-da14a1577666-660-500-1-111111.jpg

  14

 • http://www.ikub.al/cache/images/b8/b8cab5d6-480d-413a-84d2-9aed4409bd90-660-500-1-111111.jpg

  15

salus
Na ndiqni
Të rejat e fundit vijne në inbox tuaj
ipazar
living
Jeta sot është bërë shumë dinamike. Për të qenë në trendin e kohës
(Cilën do të shihni me më shumë përparësi)Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: a.k
ikub #:
 0 1305090101

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme
digitalb
spitaliamerikan

as