Myikub
JE BIZNES? KLIKO KETU


Artikuj nga Future Home
Adresa: Rr. "Teodor Keko"
Telefon: 35542403900
Email: fatjoni_company@hotmail.com
Web:

shko tek profili i plote>>

Jepet me qira Apartament 1+1+Blk, sheshi Wilson
Totalisht i mobiluar me pajisje shumë të mira bashkëkohore
Para 13 min

Shitet Apartament 2+1+BLK ne Yzberisht
Zona ku ndodhet apartamenti është mjaft e sigurt dhe e qetë.
Para 19 min

Shitet Apartament 1+1+Blk, tek sheshi Avni Rustemi
Disponon dokumentacion të rregullte hipotekore
Para 31 min

Shitet Apartament 2+1, tek Fusha e Aviacionit
Me dokumenta te rregullta hipotekore
Para 35 min

Shitet Apartament 1+1+Blk, tek sheshi " Avni Rustemi"
Me dokumentacion të rregullte hipotekore
Para 39 min

Jepet me qira apartament 1+1+Blk, Rr. Barrikadave
Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me pajisje të reja dhe bashkekohore
Para 48 min

Jepet me qira Ambient Biznesi, tek "21 Dhjetori"
I pershtatshem per: Zyra, Call Center, etj
Para 48 min

Shitet Apartament 1+1+Blk, ne Yzberisht
Apartamenti disponon dokumentacion te rregullte hipotekore
Para 50 min

Shitet Apartament 1+1+Blk, tek Unaza e Re
Apartamenti eshte i mobiluar
Para 56 min

Shitet Apartament 3+1+BLK tek Ish Parku i Autobusi
Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe është i orientuar drejt juglindjes.
Para 1 ore

12345678910...