Myikub
JE BIZNES? KLIKO KETU


Artikuj nga Merlin Imobiliare
Adresa: Rr. " Skender Luarasi"
Telefon:
Email: info@merlinimobiliare.com
Web: www.merlinimobiliare.com

shko tek profili i plote>>

Shitet Bar-Restorant tek Shallvaret
Aktualisht ambienti eshte ne pune dhe ka xhiro te kenaqeshme.
Para 4 oresh

Shitet Dyqan tek Unaza e Re
Zona eshte me densitet te larte popullsie dhe e pershtatshme per biznes.
Para 4 oresh

Shitet Ambient Biznesi ne Elbasan
Ambienti ka qene ne pune me destinacion Bar-Kafe dhe eshte i organizuar mjaft bukur.
Para 5 oresh

Shitet Apartament 2+1 tek Zona e Brrylit
Apartamenti eshte i mobiluar.
Para 23 oresh

Shitet Vile ne fshatin Fush-Peze
Vila ka siperfaqe ndertimi 120 m2, eshte me dy kate + papafingo.
Para 24 oresh

Shitet Apartament 1+1+Blk, Rezidenca Kodra e Diellit
Apartamenti ndodhet brenda rezidences, me kushte perfekte
Para 3 ditesh

Shitet Bar-Kafe, ne qender te Elbasanit
Mund te perdoret per cdo lloj veprimtarie pune, si: tregtare, prodhuese, etj
Para 3 ditesh

Shitet Ambient Biznesi tek Ish NSHRAK
Dyqani momentalisht eshte ne pune si kafene me klientele te rregullt dhe perpara tij ka parkim te bollshem per klientet e dyqanit.
Para 4 ditesh

Shitet Apartament 2+1 tek Tirana e Re
Apartamenti ka dokumentacion te rregullt, me hipoteke.
Para 4 ditesh

Shitet Bar-kafe 55 m², tek Liqeni Artificial
BAR-KAFE ne pune. Me siperfaqe 55 m2, e mobiluar me xhiro te kenaqshme,dhe me klientele te rregullt. Ambienti ka edhe parking per mjete ne zonen e perparme te saj. Nje zone e qete dhe gjithmone me...
Para 5 ditesh

1234