Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Rama në Zvicër (nga Filip Cakuli)
 
Shperndaje
ikub#: 1605210029
Shkon Rama në Zvicër dhe prezanton ministrat dhe ndër të tjera i thotë: ky është ministri i Punës.
Pastaj fillon prezantimin kryeministri zviceran: Ky është ministri i Detit, i thotë.
Fillon qesh Rama dhe i thotë: Po ç’është kjo, ju s’keni det?
Pse qesh, i thotë Kryeministri zviceran, qesha gjë unë kur ti the ministri i Punës?
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: DETI FILIP CAKULI MINISTRI RAMA ZVICER

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved