Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Dhëndri kënaqet duke parë vjehrrën...
 
Shperndaje
ikub#: 1802090141
Dhëndri kënaqet duke parë vjehrrën... Pas një aksidenti te thershëm me makine, gruas iu desh te futej ne sallën e operacionit.
E djegur ne disa pjese te trupit, kirurgu duhet te hiqte lëkurë nga te pasmet e te shoqit për te riparuar plagët ne faqet e gruas. Operacioni shkoi mire dhe pas një muaji rezultatet janë te dukshme. Gruaja behet e bukur si me pare dhe i thotë te shoqit:
 
- Zemër, ajo qe ti bere për mua është e mrekullueshme. Çfarë mund te bej unë për te të falënderuar?
 
- Asgjë, asgjë zemër. Me kënaq pafund fakti kur e shoh mamanë tende te të puthe ne faqe...
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: AKSIDENTI FAQE GRUAJA

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved