E ndalon për kontroll. Polici ngacmon gruan. VIDEO
 
Shperndaje
ikub#: 1803080169
E ndalon për kontroll. Polici ngacmon gruan. VIDEO Një polic rrugor ka përfituar nga uniforma dhe detyra për të ngacmuar seksualisht një grua të cilën e kish ndalur për një kontroll rutinë.
Ngjarja ka hapur debate ne opinion publik në SHBA, pasi sipas policisë në fakt nuk kemi të bëjmë aspak me një ngacmim por me respektimin e procedurës, por ndryshe mendojnë shumë të tjerë.
Denoncimi ka ardhur nga Patricia Wilson, nënë e dy fëmijëve që në këtë rast ka marrë rolin e viktimës. Ndërsa nën akuzë është Isaiah Lloyd, i cili tashmë është denoncuar.
Por shefat e tij i kanë dalë në mbrojte, duke pretenduar se ai ka vepruar në përputhje me procedurat.
Ndryshe mendon një prokuror i zonës, ndonëse nuk mendon se është rasti për hetim.
 
Loading...


Shfleto artikuj te tjere per: GRUA NGACMIM SEKSUAL POLICI SHBA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved