Grindet me dikë në rrugë dhe bie nga ballkoni
 
Shperndaje
ikub#: 1901110066
Grindet me dikë në rrugë dhe bie nga ballkoni Protagonist i ngjarjes është një 40 vjeçar që nga eksitimi bie nga ballkoni i shtëpisë së tij, që për fat ishte në katin e dytë, duke përfunduar me thyerje të legenit
Ngjarja ka ndodhur në një qytezë të Bolzano-s në Italinë e Veriut dhe në videon e postuar në YouTube duken dy individë, njëri prej të cilëve në rrugë dhe tjetri në ballkon, të cilët diskutojnë me jo pak pasion mes tyre. Në një moment, ai që ishte lart na ballkon, duket nga eksitimi humb kontrollin dhe bie në tokë, duke thyer legenin.
Videoja është bërë virale, ndërkohë që është mësuar se shkaku i grindjes ishte banal dhe kish në qendër origjinën gjeografike të secilit.
 
Loading...


Shfleto artikuj te tjere per: BALLKONI BOLZANO GRINDJA LEGENI

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved