11 njerëz që ju shkon jeta vetëm ters…
 
Shperndaje
ikub#: 1911190121
Të gjithëve na ndodh që të përballemi me problem në përditshmëri, por janë disa njerëz që këto probleme bëhen pjesë e tyre dhe shkojnë në një Tragjedi-Komedi.
FOTO GALERI

Mund t’i quajmë persona të pafat në këto lloj situatash. Pavarësisht se janë të dhimbshme ato bëhen dhe shumë qesharake kur i shikon.

Nëse doni të ngrini humorin tuaj për disa minuta, shfletoni galerinë për të shikuar këto situata komike.

loading...

Loading...Shfleto artikuj te tjere per: FAT GABIM JETE NJEREZ TERS

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved