Pranvera nuk ka qenë ndonjëherë kaq e bukur! Ja 12-të foto që e vërtetojnë këtë
 
Shperndaje
ikub#: 2004290098
Foto të mrekullueshme rreth botës që tregojnë se si duket pranvera.
FOTO GALERI
Pranvera është një stinë misterioze, ku natyra rilind, dhe lulëzon. Pranvera është koha e një fillimi të ri, një ndryshim i bukur. Gjatë izolimit në shtëpi shumë njerëz kanë pasur një lidhje më të ngushtë me natyrën, ngado shikojmë foto artistike nga natyra e mrekullueshme që këto kohë po duket sikur ka rilindur. Në galerinë e mësipërme do të shikoni se si duket ky sezon magjik në vende të ndryshme. 
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: BOTA FOTO MREKULLI NATYRE PRANVERE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved