“Atlasi i Bukurisë”: Portrete të grave nga e gjithë bota
 
Shperndaje
ikub#: 2004300116
Fotografja rumune Mihaela Noroc ka udhëtuar më shumë se 50 vende gjatë katër viteve, duke kapur portrete mahnitëse të grave në përpjekje për të treguar diversitetin global.
FOTO GALERI

Projekti i saj, i titulluar “Atlas i Bukurisë”, mori formë në vitin 2013, kur Noroc udhëtoi në Etiopi dhe u frymëzua nga mozaiku i saj i mrekullueshëm i kulturave.

Këtu keni një përzgjedhje të imazheve nga puna e saj e mrekullueshme.

 

loading...
Shfleto artikuj te tjere per: BOTA FOTOGRAFIA GRA PORTRETE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved