Çifti me 27 vite diferencë denoncohen në polici
 
Shperndaje
ikub#: 2004300139
Menduan se burri kishte rrëmbyer një fëmijë, por ajo ishte partnerja e tij.
FOTO GALERI
Një çift Tori dhe Eddie Smith kanë një diferencë moshe prej 27 vitesh dhe gjithmonë janë përballur me paragjykime, saqë janë mësuar me shikimet dhe komentet e njerëzve përreth. Por ata nuk e prisnin kurrë se një ditë do të përfshihej edhe policia. Vajza e quajtur Tory është 22 vjeçe dhe burri i saj Eddie është 49 vjeç. Ata ishin duke udhëtuar me një kamion dhe shoferi i kamionit nuk i besoi se ishin të martuar, kështu që i denoncoi në polici. Ai kishte raportuar se burri kishte rrëmbyer një vajzë të vogël. Çifti u paraqit në polici dhe Tori shpjegoi se ata ishin të martuar dhe thjesht ajo ngjante shumë e re në pamje. Gjithashtu Tory shtë akuzuar se po e mban Eddie për pasuri, por ajo gjithmonë ka shpjeguar se ata e duan njëri tjetrin dhe gjithçka që kanë bashkë është dashuria që nga viti 2017 kur janë njohur. 
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: CIFT DASHURI DIFERENCE POLICI

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved