7 gjëra që mund të zhduken pas disa dekadash
 
Shperndaje
ikub#: 2005010090
50-100 vjet më parë, librat e trillimeve shkencore përmendnin pajisje që lejonin njerëzit të komunikonin kur ishin larg njëri-tjetrit, si dhe satelitët hapësinorë që mund të transmetonin sinjale.
FOTO GALERI

Por askush nuk mendoi atëherë se e gjithë kjo mund të bëhet realitet. Por tani, ne kemi celular, internet dhe mikrovalë në jetën tonë të përditshme.

 

loading...
Shfleto artikuj te tjere per: DEKADA GJERA ZHDUKJA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved