Çifti po bënte fotot e dasmës dhe papritur ndërhyn një mysafir i frikshëm
 
Shperndaje
ikub#: 2005040115
Një histori po aq e sikletshme dhe për të qeshur në ditën e dasmës.
FOTO GALERI
Në një fshat ëndrrash një çift i dashuruar  kishin vendosur të bënin fotografitë e dasmës, por papritur ndërhyn një dem i frikshëm. Ndërsa ata po bënin foto demi dukej i parrezikshëm, por në një moment ndryshoi gjithçka. Në galerinë e mëposhtme do të mësoni të gjithë ngjarjen. 
 Shfleto artikuj te tjere per: CIFT DASME DEM FOTO HISTORI

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved