5 Detaje rreth përrallave të famshme që mund të befasojnë edhe të rriturit
 
Shperndaje
ikub#: 2005110016
Ne rrallë mendojmë për kuptimin e vërtetë të përrallave që njohim.
FOTO GALERI

Por nëse zhyteni thellë në histori, do të shihni se Rapunzel ka të bëjë me një dashuri të pakënaqur, Borëbardha dhe Shtatë Xhuxhët nuk kanë pasur një njerkë në histori, dhe Pinoku ishte menduar të kishte një përfundim tjetër.

Dhe sa më thellë të futesh në një histori, aq më interesante bëhet.

 

 
Shfleto artikuj te tjere per: BEFASIA DETAJE FAMSHME PERRALLA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved