8-të filmat që janë xhiruar vetëm në një lokacion
 
Shperndaje
ikub#: 2005170028
Njihuni me filmat që kanë tërhequr vëmendjen edhe pse janë luajtur vetëm në një vend.
FOTO GALERI
Mund të duket pak e mërzitshme nëse shikoni një film që është i xhiruar i gjithi vetëm në një vend. Por mos u shqetësoni sepse ka filma që kanë bërë histori me ngjarjet e tyre tërheqëse. Këto filma kanë një kast dhe buxhet të kufizuar, pra quhet një film i luajtur vetëm në një dhomë apo vetëm në një ambient. Shfletoni galerinë për të mësuar se cilët janë këta filma. 
 
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: DHOME FILM VEND XHIRIM

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved