Ja si mund të shijoni verën kur nuk mund të shkoni në party
 
Shperndaje
ikub#: 2005180023
Kur vendet argëtuese janë të kufizuara, ju mund ta sillni argëtimin në shtëpinë tuaj.
FOTO GALERI
Nëse u zgjuat këtë mëngjes me pamjen e verës së nxehtë nga dritarja, nuk jeni i vetmi. Fatmirësisht sot është edhe një ditë më e bukur, për shkak të hapjes së restoranteve dhe kafeneve. Por për fat të keq lokalet e argëtimit me muzikë do të qëndrojnë të mbyllura. Pra si do ta kalojmë fundjavën pa party, muzikë dhe pije?!  Në galerinë e mësipërme do të gjini disa nga zgjidhjet e duhura si të përballoni verën e nxehtë në mënyrat më të mira.
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: ARGETIM LOKALE MUZIKE PARTY VERE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved