Ja si arrihen gjërat në jetë në varësi të moshës
 
Shperndaje
ikub#: 2005190088
Pra gjithçka që bëjmë, mund të kemi sukses vetëm nëse e provojmë në kohën e duhur.
FOTO GALERI
Rezulton se çdo gjë ka kohën e vet si për  t'u martuar, për të zhvilluar trupin tuaj, për të fituar shumë para, dhe madje edhe për të mësuar një gjuhë të re. Njerëzit japin më të mirën e tyre edhe duke luajtur shah kur janë të moshuar, por gjithçka varet nga mosha. Pra çdo profesion apo hobi lidhet me moshën tuaj, kështu që shfletoni galerinë për tu njohur me sukseset e njerëzve nga mosha 7 deri 48 vjeç. Kjo mund të jetë një mundësi e mirë për të gjetur një hobi ose biznes që funksionon më mirë për ju në kohën e duhur.  
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: HOBI JETE KARRIERE MOSHE VITE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved