10 foto që vërtetojnë se burrat dhe gratë vijnë nga dy botë të ndryshme
 
Shperndaje
ikub#: 2005200098
Jemi të sigurte që do të argëtoheni shumë me këto foto.
FOTO GALERI
Burrat dhe gratë ndryshojnë jo vetëm në pamje, por edhe në sjellje. Por që të dy kanë 22 kromozome të njëjta, por e 23-ta është e veçantë. Pavarësisht ndryshimeve të mëdha, te dy nuk bëjnë dot pa njëri-tjetrin, jeta e një burri nuk do të kishte kuptim pa gruan apo anasjelltas. Në galerinë e mësipërme janë disa foto krahasuese që vërtetojnë se sa ndryshime të mëdha ka mes femrës dhe mashkullit. 
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: BOTE FEMER MASHKULL NDRYSHIME

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved