10 të vërteta të frikshme nga dhoma juaj e gjumit
 
Shperndaje
ikub#: 2005200092
Çfarë do të mendoni nëse ju themi se vendi ku kaloni rreth 1/3 e jetës tuaj, dhoma e gjumit, është e mbushur me mikrobe, baktere dhe pluhur?
FOTO GALERI
Ja cilat janë disa te vërtet rreth dhomës se gjumit dhe disa këshilla si ta mbani sa me pastër edhe pse do te jete vetëm përkohësisht.
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: BAKTERE DHOMA E GJUMIT MIKROBE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved