Ja pse rastësia është mbret i botës...
 
Shperndaje
ikub#: 2005220121
Zbuloni disa foto të veçanta shkrepur në momentin e duhur.
FOTO GALERI
Bota jonë është e bukur dhe e paparashikueshme. Ndonjëherë disa gjëra të pabesueshme ndodhin përpara syve tanë dhe na bëjnë të dyshojnë nëse universi po përdor Photoshop. 
Zbuloni disa nga këto foto të shkrepura rastësisht që të mahnitin vërtet.
 
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: BOTA FOTOGRAFI MOMENTI RASTESIA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved