Doni të përjetoni adrenalinë? Këto janë rrugët më të frikshme në botë
 
Shperndaje
ikub#: 2005230024
Zbuloni cilat janë rrugët më të frikshme dhe më të rrezikshme në botë.
FOTO GALERI
Një udhëtim është gjithmonë i bukur dhe te ngjall emocione, por mbase jo nëse keni për te kaluar ne këto rruge. Zbulojini cilat janë me te rrezikshmet dhe tek te cilat duhet te mbash te ngjitur pas këmbës pedalin e frenave.
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: ADRENALINE BOTA FRIKA RRUGET

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved