Pishinat natyrore më të bukura në botë
 
Shperndaje
ikub#: 2005290119
Një përmbledhje e imazheve kushtuar atyre që e duan detin. Këtu janë pishinat më të bukura në botë, për tu shënuar në listën tonë të dëshirave turistike.
FOTO GALERI
Disa të largëta dhe ekzotike, por shumë janë pranë nesh, Itali e Europë.
 
 
 Shfleto artikuj te tjere per: NATYRA PISHINA PISHINA NATYRORE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved