10 qytete më të pasura në Evropë
 
Shperndaje
ikub#: 2005300043
Që prej shumë shekujsh, Europa ka pasur ndikimin e saj në të gjithë botën. Vendet evropiane mund të jenë mjaft magjepsëse, por me kosto, si psh Paris, Berlin dhe Milano, por qytetet më të pasura në kontinentin e vjetër janë të tjera.
FOTO GALERI
.
 
 Shfleto artikuj te tjere per: EUROPA PASURIA QYTETE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved