Meshkujt që krijuan markat më të famshme botërore
 
Shperndaje
ikub#: 2005310017
A keni menduar ndonjëherë që pasi vishni një bluzë të markës së famshme, të njiheni edhe me themeluesin e saj? Epo edhe kjo është një pjesë e rëndësishme që të gjithë duhet t’i njihni.
FOTO GALERI
Të jesh i famshëm nuk do të thotë që gjithmonë të njihesh lehtë nga kushdo. I tillë është rasti i këtyre meshkujve që arritën të krijojnë perandori të modës. Ne kemi dëgjuar emrat e tyre, kemi parë modelet e tyre dhe ne njohim logot e tyre. Megjithatë, ne jo gjithmonë i njohim fytyrat e tyre që fshihen pas këtyre markave të shkëlqyera të modës. Në galerinë e mësipërme do të njiheni me anën tjetër pas markave më të famshme që ne njohim dhe shohim çdo ditë.  
 
 Shfleto artikuj te tjere per: FAME MARKE MESHKUJ STILISTE VESHJE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved