Lulet e veçanta që duken si ëmbëlsira
 
Shperndaje
ikub#: 2006010051
Candycane oxalis, tulipanë si akullore dhe “hydrangeas” si luleshtrydhe me vanilje- këta emra tingëllojnë si ëmbëlsira, por në fakt, këto janë lule të bukura që mund t’i mbillni në kopshtin tuaj për ta bërë atë të duket si një parajsë e ëmbël.
FOTO GALERI

Këto lule të mrekullueshme, që duken si ëmbëlsira dhe mund të krijojnë iluzionin e reve shumëngjyrësh që mbulojnë shtresat e luleve në oborrin tuaj.

 

 
Shfleto artikuj te tjere per: EMBELSIRA LULE VECANTA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved