10 njerëz që janë rritur njëkohësisht me kafshët e tyre
 
Shperndaje
ikub#: 2006020095
Fotot më të adhurueshme që tregojnë si janë rritur kafshët shtëpiake bashkë me pronarët e tyre.
FOTO GALERI
Kafshët shtëpiake bëhen anëtare të familjes sonë që nga dita e parë që i marrim në shtëpi. Kafshët bëhen dëshmitarët tanë për çdo moment, na shikojnë të rritemi, na ngrenë humorin kur ndihemi keq dhe nuk na tradhtojnë kurrë. Kjo është arsyeja pse ne jemi gjithmonë mirënjohës për ta. Të gjithë besojnë se kafshët janë miqtë tanë më të mirë përgjithmonë. Shfletoni galerinë e mësipërme dhe shikoni fotot që vërtetojnë miqësinë e vërtetë të kafshës shtëpiake me pronarin saqë janë rritur së bashku. 
 

 
Shfleto artikuj te tjere per: FAMILJE FOTO KAFSHE SHTEPI

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved