Qeni me biçikletë
 
Shperndaje
ikub#: 2006020060
Qeni me biçikletë Një burrë takohet me shokët e tij dhe iu tregon çfarë i ka ndodhur.
- Sot në mëngjes policia trokiti në portën time. E hapa dhe i pyeta çfarë donin. Ata më thanë se dje, qeni im kishte ndjekur një burrë me biçikletë dhe e kishte rrëzuar. Pastaj më pyetën nëse isha në dijeni të kësaj ngjarjeje.
- Vërtet? Dhe çfarë iu the ti?
- Ju thashë se me siguri kishin ngatërruar shtëpi. Qeni im nuk ka pasur kurrë biçikletë...Shfleto artikuj te tjere per: BICIKLETA POLICIA QENI SHOKET

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved