Shembuj që tregojnë se natyra është thjesht një copy-paste
 
Shperndaje
ikub#: 2006020024
Është bukur të shikosh foto të vjetra të prindërve. Dhe mund të jetë mjaft befasuese të zbulosh se ne kemi të përbashkëta me ta më shumë sesa kemi menduar.
FOTO GALERI

Dhe galeria më sipër flet më shumë për këtë. Genet kanë rëndësi.

Disa prej nesh mund të jenë kopje jo vetëm të prindërve, por edhe të gjyshërve madje.

 Shfleto artikuj te tjere per: NATYRA NGJASHMERIA SHEMBUJ

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved