Ja pse japonezët bëjnë dush vetëm në mbrëmje
 
Shperndaje
ikub#: 2006080080
Mësoni arsyet kryesore pse japonezët lahen në darkë.
FOTO GALERI
Nëse bëni dush të nxehtë para se të shkoni në shtrat mund të përmirësoni cilësinë e gjumit tuaj, sipas studimit të ri. Dhe duket se japonezët e kanë ditur këtë për shumë vite paratë gjithëve. Ata gjetën edhe shumë arsye të tjera pse duhet të lahesh në darkë. 
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: BANJE DARKE DUSH JAPONI

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved