Ja si tu jepni një ‘shans të dytë’ gjërave të vjetra
 
Shperndaje
ikub#: 2006150090
Para se ta hidhni diçka mendohuni dy herë sepse mund t’iu duhet...
FOTO GALERI
Vitet e fundit, ideja për të zhdukur nga sipërfaqja gjërat e panevojshme është bërë më e popullarizuar. Blogerët, të famshmit dhe psikologët të gjithë na inkurajojnë të hedhim larg gjërat që nuk janë përdorur për më shumë se një vit. Sidoqoftë, edhe mbeturinat e ushqimit, mbeturinat e ndërtimit, dyert e kabineteve apo një glob i thyer mund të jenë ende të dobishme me vetëm pak kreativitet në mendjen tuaj. Jo vetëm që do të kurseni, por ju do të ulni edhe sasinë e plehrave nëpër botë me mënyrën më të adhurueshme. Shfletoni galerinë e mësipërme dhe kopjoni menjëherë këto ide që vlejnë. 
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: GJERA MOBILJE MODIFIKIM SHANS SHTEPI

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved