Ja si ishin dhe si janë tani aktorët që nga roli i parë në film
 
Shperndaje
ikub#: 2006230101
Shikoni ndryshimet që kanë pësuar nga roli i parë i tyre i famës dhe deri më tani.
FOTO GALERI
Aktorët që i përkasin Gjeneratës Z janë akoma shumë të rinj, pasi kanë lindur midis mesit  të viteve 1990 deri në fund dhe fillimit të vitit 2010. Sidoqoftë, ata tashmë e kanë treguar veten si aktorë të talentuar, të cilët mund të portretizojnë me sukses personazhe në çdo film, nga sagat e fantazisë epike, deri te skenat më të vështira. Ne i dimë mirë emrat e tyre, por jo gjithmonë i kujtojmë rolet e para të mëdha që u dhanë këtyre celebriteve të rinj një fillim të mirë në karrierën e tyre të aktrimit. Në këtë artikull do të shikoni ndryshimin e aktorëve nga roli i famës së tyre deri më tani. 
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: AKTOR FILM NDRYSHIME PAMJE ROL

Marre nga ikub.al

*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved