14 aktorët që u zëvendësuan papritmas në mes të filmit
 
Shperndaje
ikub#: 2006250137
Nëse keni pasur dyshime në një film për zëvendësime të aktorit, këtu do të zbuloni gjithçka, s’do t’iu mbetet më peng...
FOTO GALERI
Në shumë filma ndodh që aktorët të ndryshohen dhe të zëvendësohen me një të ngjashëm, por më e çuditshmja është se kjo ndodh në mes të filmit. Ndërsa zëvendësimi mund të kalojë pa u vënë re, personazhet kryesore e lënë audiencën me dyshime. Shfletoni galerinë e mësipërme për tu njohur njëherë e mirë me të vërtetën që fshihet pas skenës. Zbuloni aktorët e zëvendësuar.  
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: AKTOR FILM ROL SHFAQJE ZEVENDESIME

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved