Situata gazmore që demonstrojnë se bota jonë nuk është bërë për njerëz të gjatë
 
Shperndaje
ikub#: 2006260063
Lartësia mesatare e të rriturve përreth globit është rreth 170 cm për meshkuj dhe 158cm për femra.
FOTO GALERI

Dhe duket se e gjithë bota është ndërtuar mbi bazën e këtyre numrave. Kështu që njerëzit e gjatë duhet të përballen me shumë probleme të vogla që e bëjnë jetën e tyre pak të vështirë.

Ne po ju zbulojmë disa situata gazmorë nëpër të cilat mund kalojnë shumë njerëz me një lartësi shtati mbi mesataren. Ju ftojnë të qeshim së bashku!

 

Shfleto artikuj te tjere per: BOTA GAZMORE SITUATA

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved