10 të famshmit që ishin dikur sportistë të suksesshëm
 
Shperndaje
ikub#: 2006270014
Ne i njohim ata si aktorë të talentuar dhe yje të shfaqjeve televizive, por siç rezulton, ata kanë pasur edhe një karrierë sportive.
FOTO GALERI
Tommy Lee Jones, Jason Statham, Caitlyn Jenner dhe shumë të famshëm të tjerë kanë pasur arritje atletike, madje kanë arritur edhe rekorde duke fituar medalje në garat më prestigjioze para se të bëheshin të famshëm në fushën e aktrimit. Në këtë artikull do të njiheni me 10 të famshëm që më parë kanë qenë sportistë.
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: AKTORE ARTISTE SPORTISTE SUKSES TALENT

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved