Mrekulli gjeologjike në Tokë që dëshmojnë se nëna natyrë është artistja më e mirë
 
Shperndaje
ikub#: 2006290069
Toka është një planet në ndryshim të vazhdueshëm dhe megjithatë për çudi, disa pjesë të saj kanë mbetur të njëjta për miliarda vjet.
FOTO GALERI

Çdo zbulim mund të jetë konfuz, befasues ose sfidues për njerëzit e thjeshtë - madje edhe ekspertët. Por një gjë është e sigurt: ato janë të pabesueshme.

Ne do tju zbulojmë disa nga veprat më të mira të natyrës që mund të përfundojnë si destinacioni juaj i ardhshëm i udhëtimit.

 
Shfleto artikuj te tjere per: ARTISTJA GJEOLOGJIKE MREKULLI NATYRA TOKE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved