Përvjetori i martesës
 
Shperndaje
ikub#: 2006290068
Përvjetori i martesës Një ditë gruaja i thotë të shoqit:
- Më ka ardhur në majë të hundës. Ti nuk interesohesh fare për mua, vetëm futbolli të intereson. Të shtunave nuk dalim kurrë sepse ti shkon në ndeshje. Të dielën shikon ndjeshme në televizor, të martën fillon sërish... Pale që flet vetëm për futboll dhe më duket sikur unë nuk ekzistoj. Jam e sigurt se t’i nuk e mban mend as datën e dasmës tonë.
 
- Këtu gabohesh- ia kthen i shoqi – Është ditën kur Milani mundi Barcelonën 4-0 në finalen e Champions Ligue...
 Shfleto artikuj te tjere per: FUTBOLLI GRUAJA PERVJETORI

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved