Plazhet më të sigurt në Evropë në kohë koronavirusi
 
Shperndaje
ikub#: 2006290041
Për të kaluar pushime të bukura dhe të qeta, këto janë destinacionet më të sigurta për 2020-ën.
FOTO GALERI
Keni qëndruar për muaj me radhë të izoluar dhe tashme doni të pushoni në një vend të sigurt? Sigurisht që atdheu është destinacioni kryesor, por nëse doni të dilni jashtë kufijve këto janë plazhet më të sigurt sipas specialistëve. Seleksionimi është kryer në bazë të disa kritereve si: numri i ulët i të infektuarve, numri i plazheve dhe metrat katrorë hapësirë në plazh për çdo person. Si kriter janë marrë edhe numri i vilave, apartamenteve, cilësisë së tyre, pastërtisë dhe distancimit social. Zbuloni cilat janë disa prej tyre.
 Shfleto artikuj te tjere per: EVROPA KORONAVIRUS PLAZHE SIGURIA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved