Shikoni sa shumë kanë ndryshuar aktorët e komedisë “13 going 30”
 
Shperndaje
ikub#: 2006290107
Hidhuni një sy aktorëve të komedisë romantike se si duken pas 16 vitesh.
FOTO GALERI
Ka filma klasikë që nuk harrohen kurrë duke mbetur gjithmonë të preferuarit në çdo kohë dhe njëri prej tyre është “13 going 30.” Nëse mbani mend adoleshenten Jenna e varfër e cila dëshironte të ishte e njohur dhe e bukur, por kur shkoi 30 vjeçe duke realizuar çdo dëshirë ajo nuk ishte akoma e lumtur. Kjo komedi edhe pse e vjetër në kohë akoma mban sensin e humorit, për të zbuluar se si duken aktorët e këtij filmi shfletoni galerinë e mësipërme. Njihuni me aktorët e “13 going 30” pas 16 vitesh.
 
 

 
Shfleto artikuj te tjere per: AKTORE FILM KOMEDI NDRYSHIME PAMJE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved