10 mite për disa vende të botës të cilat janë të rreme ose të ekzagjeruara
 
Shperndaje
ikub#: 2006300065
Ne jemi mësuar të formojmë opinionin tonë për vendet që bazohen në filma, lajme dhe histori që mund të kemi dëgjuar nga të njohurit tanë.
FOTO GALERI

Por ne zakonisht nuk i kushtojmë vëmendje faktit që filmat janë trillime, lajmet janë të njëanshme, dhe udhëtimi njëjavor i miqve tuaj nuk është i mjaftueshëm për të ndërtuar një mendim objektiv për një vend të huaj.

Kjo është arsyeja pse shumë gjëra që ne mendojmë se dimë rreth vendeve të tjera janë ose të rreme ose të ekzagjeruara.

 

Shfleto artikuj te tjere per: BOTE EKZAGJERUARA MITE VENDE

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved