8-të aftësitë që zotëron gjuha juaj
 
Shperndaje
ikub#: 2006300097
Njihuni me disa të vërteta që nuk i keni ditur rreth organit më elastikë në trupin tuaj.
FOTO GALERI
Gjuha jonë është një organ që ne përdorim vazhdimisht gjatë gjithë kohës, por që nuk i kushtojmë shumë vëmendje. Ne e përdorim atë për funksionet më themelore të jetës sonë, si të ngrënit dhe të folurit, por ka shumë më tepër funksione sesa mendojmë. Gjuha juaj është shumë fleksibël dhe elastike ajo mund të kryejë gjëra që ju si dini. Shfletoni galerinë e mësipërme për të mësuar më shumë njohuri rreth gjuhës suaj.
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: AFTESI ELASTICITET GJUHA ORGAN SHENDET

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved