E adhurueshme! Macja e zezë me vetulla të bardha
 
Shperndaje
ikub#: 2006300099
Njihuni me këtë mace të mrekullueshme Kornelius Cornbread nga Nashville Tenesi me një pamje të veçantë.
FOTO GALERI
Macja katërvjeçare e quajtur Kornelius ka pamjen më të veçantë. Ai është maçok me ngjyrë të zezë dhe vetullat e bardha. Vetullat e tij të bardha janë ato që e veçojnë dhe e bëjnë më të pazakontë. Kjo pamje unike e ka bërë macen më të famshme. Kujdestarja e tij Karen tregon se ai i ka pasur vetullat qëkur ka qenë kotele. Karen ka shpërndarë fotografi dhe video që në 2018 të maçokut dhe është bërë menjëherë virale në rrjetet sociale për pamjen e tij. Shijoni pamjen e bukur të kësaj maceje në galerinë e mësipërme. 
 
Shfleto artikuj te tjere per: MACE PAMJE VETULLA VIRALE

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved