Nëna e la djalin e saj të zgjidhte se çfarë do të vishte për një jave rresht dhe ja rezultati!
 
Shperndaje
ikub#: 2006300062
Në përgjithësi janë prindërit ata që zgjedhin veshjet për fëmijët e tyre.
FOTO GALERI

Po sikur këtë rregullt ta kthejmë në anën e kundërt? Një nënë vendosi të kryejë pikërisht një eksperiment të tillë, dhe rezultatet doli se ishte mjaft argëtues i gjithë ky proces. Pavarësisht se ka kujdes për dy djemtë e saj të vegjël dhe shumë lozonjarë, Summer gjithmonë arrin të duket bukur dhe me stil.

Një herë, Summer kishte idenë se do të ishte argëtuese të lejonte që një nga fëmijët e saj, tre vjeçari  Rockëell, të zgjedhë rrobat që ajo do të vishte. Për një javë, Rockëell u bë stilisti personal i nënës së tij dhe ja rezultati!

 

Shfleto artikuj te tjere per: DJALI NENA VESHJE ZGJEDHJA

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved